Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

ZWIERZĘTA

Ulubione przysmaki
dla Twojego pupila

Jedzenie dla kotów, psów, gryzoni

Aby Państwa czworonożni przyjaciele zawsze dostawali zawsze to, co najlepsze, swoją ofertę skomponowaliśmy z wysokiej jakości produktów sprawdzonych marek, takich jak m.in. Whiskas, Sheba, Kitekat, Pedigree, Chappi czy Animonda. W zależności od upodobań pupili mogą Państwo wybierać pomiędzy karmami suchymi, mokrymi w puszkach i saszetkach, a także uwielbianymi przez psy i koty przysmakami.

Zakupami we Frisco uszczęśliwią też Państwo swoje króliki, chomiki, świnki morskie i inne gryzonie, bowiem w ofercie mamy również pokarmy przeznaczone specjalnie dla nich.

Ściółka i żwirek

Państwa ukochany kot może zawsze mieć komfortowe warunki, bowiem we Frisco oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości żwirków uniwersalnych i silikonowych, a nawet o przyjemnym zapachu lawendy czy zielonego lasu. Znajdą u nas Państwo również ściółkę dla gryzoni w postaci drewnianych trocin i sianka, także z dodatkiem warzyw, dzięki czemu wszystkie króliki, świnki morskie, chomiki i inne gryzonie będą w swoich klatkach czuć się miękko i komfortowo.